Deguns un tā gļotāda ir ļoti svarīgi elpošanai. Deguna gļotāda ir klāta ar matiņiem un darbojas kā kondicionētājs – ieelpotais gaiss degunā tiek attīrīts, sasildīts un samitrināts. Ja deguna gļotāda ir pārāk sausa vai pietūkusi, bet matiņi pieķepuši, deguns nevar pienācīgi funkcionēt. Putekļi, baktērijas un vīrusi var netraucēti iekļūt mūsu organismā. Gļotādā ir arī patogēni mikrobi, kuri var izraisīt ausu, kakla un deguna zonas iekaisumus.

Atjaunot deguna funkcijas palīdz deguna higiēnas līdzeklis – skalošana ar STERIMAR® preparātu.
Ar mikrodifūzijas aerosola sistēmas palīdzību tiek nodrošināts, ka šķīdums uz gļotādas nonāks vienmērīgi un tā tiks labi samitrināta. Bez tam, pateicoties ilgstošam kontaktam ar gļotādu, labāk tiek uzsūkti mikroelementi, bet deguna dobums tiek maigi izskalots.
STÉRIMAR® šķīdumā ir jūras ūdens minerālvielas un mikroelementi.

Jūras ūdens tiek iegūts no dziļiem ūdeņiem vairāk nekā 20 kilometru attālumā no krasta līnijas, kur tas nav piesārņots ar piekrastes ūdeņiem. Tiek veiktas pārbaudes, lai noskaidrotu ūdens tīrības pakāpi, to sterilizē un izgatavo izotonisku šķīdumu. Jūras ūdens sastāvs ir ļoti atšķirīgs, tas satur 92 elementus un visus mikroelementus. Varš ir svarīgs, aizsargājot organismu pret infekcijām, kā arī izceļas ar pretiekaisuma iedarbību.

STÉRIMAR® ieteicams lietot:

  • jaundzimušo, bērnu un pieaugušo degunu ikdienas higiēnai;
  • deguna gļotādas mitrināšanai sausā vidē;
  • lai atvieglotu deguna izšņaukšanu, uzlabotu ausu, kakla un deguna zonas higiēnu;
  • lai uzlabotu gļotu izdalīšanos akūtas, hroniskas un pēcoperācijas deguna pataloģijas gadījumā un lai atvieglotu elpošanu;
  • palīdz ārstēt pastiprinātu sekrētu izdalīšanos no deguna, „aizliktu” degunu, infekciozu, alerģisku, vazomotorisku un obstruktīvu rinītu (iesnas), sinusītu, rinosinusītu, rinofaringītu, laringītu, rinolaringītu, bronhītu un rinobronhītu;
  • lai atjaunotu mukociliāro aktivitāti, uzlabotu specializētu ārstēšanu (ar pretiekaisuma, antibiotiskiem un citiem medikamentiem).

STÉRIMAR® Cu
Kad laiks kļūst auksts, mēs kļūstam jutīgāki pret saaukstēšanos, vīrusu un baktēriju infekcijām. Deguna skalošana ar STÉRIMAR® Cu palīdz ārstēt hronisku, akūtu un recidivējošu infekciozo rinītu, rinosinusītu, hronisku faringītu. Tas palīdz arī aizsargāties pret infekcijām.
STÉRIMAR® Cu apvieno sevī vara un izotoniska jūras ūdens šķīduma īpašības. Varš ir svarīgs mikroelements, kuram raksturīgas pretiekaisuma īpašības un kurš palīdz organismam cīnīties ar infekcijām. Varš veicina limfocītu veidošanos, kuri ir atbildīgi par humorālo un šūnu imunitāti. Bet jūras ūdens aizskalo deguna sekrētu, atvieglo elpošanu, atjauno dabisku deguna gļotādas mitrumu.

STÉRIMAR® Mn palīdz, ārstējot alerģisku rinītu, alerģisku rinosinusītu, kā arī citu medikamentu izraisītas iesnas. Mangāns ir labi pazīstams mikroelements, kurš palīdz organismam aizsargāties pret alerģiju. Tas aktivizē šūnu imunitāti, aptur iekaisumu izraisošu starpnieku, īpaši histamīna, izdalīšanos šajās šūnās. Šis zinātnieku atzītais mehānisms apstiprina antialerģiskās mangāna īpašības. Skalojot degunu tad, kad alerģija jau ir sākusies, STÉRIMAR® Mn stipri samazina ar deguna gļotādu kontaktējošo alergēnu daudzumu un vietējo iekaisumu izraisošo mikroorganismu koncentrāciju.

Dozēšana: iesmidziniet katrā nāsī 2-6 reizes dienā.
Preparāta formas: aerosola flakoni pa 100ml (aptuveni 300 devas) un 50ml (aptuveni 150 devas).

Piemērots visai ģimenei!

Ražotājs: Laboratoires Fumouze, Francija