Šī interneta vietne pieder, to uztur un pārvalda SIA Insbergs, reģistrācijas numurs: 40003271990, juridiskā adrese Dzirciema iela 5A, Rīga, LV-1083. SIA Insbergs aizsargā un rūpējas par interneta vietnes apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. SIA Insbergs apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus – Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA Insbergs ievāc un apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs apmeklējat un lietojat interneta vietni aptieka.lv, kas tiek nodrošināta saviem lietotājiem, kur SIA Insbergs tiek uzskatīta par datu apstrādes pārzini Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

Izmantojot sniegtos interneta pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka jebkura Jūsu sniegtā informācija tiek apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai privātuma politikai. Ja Jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet pakalpojumus.

1. Identificējamā informācija interneta vietnē

SIA Insbergs apkopo, uzglabā un izmanto šādus personas datus:

Informāciju par Jūsu datoru un interneta vietņu apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci, kādu izmantojat lapas aplūkošanai);

Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA Insbergs.

2. Identificējamās informācijas pielietošana

SIA Insbergs var izmantot Jūsu personas datus, lai:

  • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot interneta vietnes pieejamos pakalpojumus;
  • Novērtētu interneta vietni, produktu un pakalpojumu izmantošanu un lai saprastu pārlūkošanas paradumus;
  • Atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;
  • Novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus un pārbaudītu Jūsu identitāti.

3. Sīkdatnes

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, bez kurām mēs nevarētu nodrošināt Jums tādus apstākļus, kādi nepieciešami, lai Jūs mūsu vietnē izmantotu konkrētas trešās puses funkcionālās iespējas. Ikreiz, kad Jūs apmeklēsiet šo interneta vietni, mājas lapas uzturētāju serveri reģistrēs Jūsu ierīces interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, valodu iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datuma/ laika zīmogu. Šo informāciju SIA Insbergs izmantos tikai, lai nodrošinātu drošu un ērtu vietnes darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par vietnes apmeklētāja darbībām vietnē un analizētu apmeklētāju vietnes lietošanas pieredzi.

Iepriekš minētajam mērķim šī interneta vietne izmanto Google Analytics, Google, Inc. („Google”) tīmekļa analīzes pakalpojumu, līdz ar to sīkdatņu ģenerētā informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un tur glabāsies. Lai iegūtu plašāku informāciju par Google Analytics sīkdatnēm, skatiet šeit.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt. Ja tomēr vēlaties tās noraidīt, šo varat izdarīt, lietotājam spiežot pogu “Nepiekrītu”. Šīs sīkdatnes identificē tikai Jūsu ierīci, taču neizpauž Jūsu identitāti. Šajās sīkdatnēs tiek uzglabāta tikai tā informācija, kuru nav iespējams atsevišķi identificēt. Sīkdatnes Jūsu datorā tiks saglabātas tikmēr, kamēr beigsies to uzglabāšanas termiņš vai kamēr Jūs tās izdzēsīsiet. Ja nevēlaties, ka mēs lietotu sīkdatnes, šo funkciju Jūs jebkurā laikā varat izslēgt savā tīkla pārlūkprogrammā.

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, Jums tas būs jāveic saviem spēkiem Jūsu pārlūkprogrammas ietvaros.

SIA Insbergs neievāks citu informāciju, kuru apvienojot ar iepriekš norādīto informāciju, vietnes apmeklētājs tiktu vai varētu tikt identificēts, izņemot šajā privātuma politikā norādītos gadījumus.

4. Saites uz trešo personu mājas lapām un atsauces

Interneta vietne var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas. Lūdzu, pirms lietošanas iepazīstieties ar to noteikumiem un privātuma politikām. SIA Insbergs nekad nepārbauda trešo personu privātuma politiku vai lietošanas noteikumus un neatbild par to privātuma ievērošanas praksi, sniegto pakalpojumu pieejamību vai uzticamību, vai par to satura precizitāti vai pilnīgumu.

5. Informācijas izpaušana

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad SIA Insbergs būs saņēmusi skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

6. Informācijas labošana vai atjaunināšana

Ja Jūs vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, sazinieties ar mums šeit.

7. Drošība

SIA Insbergs cenšas nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī interneta vietne ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

8. Izmaiņas privātuma politikā

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājas lapā aptieka.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.