Šķiet, uz pasaules daudzām lietām nav viennozīmīga skaidrojuma. Dažs pāris dzīvo tā, ka apkārtējiem liekas, kaķis ar peli labāk saprotas, taču abi partneri jūtas labi un ir laimīgi. Kā tā?

Arī dabā ir daudzas lietas, kas liekas neizprotamas, bet, droši vien, tikai ne darītājiem pašiem. Tā arī nevar īsti pateikt, kas balts un kas melns.

Ir tāds kukainis, ko sauc par dievlūdzēju. Grūti apskaust tēviņu, jo var jau mīlestības dēļ zaudēt galvu, bet ne jau nu tā!

Izrādās, ka šo kukaiņu mātīte nokož tēviņam galvu tūlīt pēc mīlas akta sākuma, jo bezgalvainais ķermenis izdara mīlas kustības ar pieaugošu spēku. Protams, kaifs mātītei, kas sekmē labāku apaugļošanos un pilnīga drošība, ka viņš citām netiks… .

Tā kā vīrieša veselība ir cieši saistīta ar viņa spēju un iespējām īstenot savu seksualitāti, jo, ne velti pierādās, ka pretējā gadījumā, tas izpaužas kā agresivitāte pret sevi un citiem, tad vīrietis gribot negribot par to domā, lai kur viņš arī neatrastos.

Kā gan varēja izskaidrot dažos Austrālijas cietumos ieslodzīto pēkšņo interesi par šajā zemē mītošo ļoti indīgo zirnekli, ko pazīst ar iesauku “melnais atraitnis”? Zināms, ka pārošanās brīdī mātīte iedur indi tēviņam un pēc tam to apēd, tā iegūstot svarīgas rezerves, lai varētu iznēsāt pēcnācējus, un, ka cilvēkam satikšanās ar šo zirnekli var beigties ļoti bēdīgi.

Taču kādam cilvēkam šāda tikšanās bija nesusi atziņu, ka bez ļoti izteiktas svīšanas, paātrinātas sirdsdarbības, galvas reiboņiem, iestājas arī erekcija uz vairākām diennaktīm.

Dienvidamerikas zinātnieki izpētīja, ka inde satur īpašu olbaltumu, kas uzkrājas cilvēka organismā esošajos briedumķermeņos – tie, starp citu, sastopami arī degunā. Šis proteīns varot būt nopietns konkurents šobrīd pazīstamajiem līdzīgas darbības preparātiem.

Inde vai zāles – viss atkarīgs no devas! Arī vārdi, domas, rīcība, ko cilvēki lieto savās attiecībās dažam var sagādāt kaifu, bet citam tas ir kā ar rungu pa pieri.

Lai mums izdodas atrast dziedinošo devu!

Dr.G. Kuklis