Kad sieviete ir visskaistākā? Viņas pašas droši vien apgalvos, ka tas varētu būt pēc brokastīm. Taču no olšūnas viedokļa tā ir saullēkta stunda, kad tās aktivitāte ir visaugstākā.

Vasaras laikā tas sakristu ar pirmajām gaiļu dziesmām, ne velti senči sacījuši, ka “rīta laikam zelts mutē” ( ko gan viņi ar to “muti” būs domājuši?). Protams, gada laikā saule lec dažādos laikos, tāpēc drošāk orientēties pēc pulksteņa, taču skaidrs, jo olšūna ir aktīvāka, jo skaista sieviete kļūst vēl skaistāka gan mēneša laikā cikliski, gan arī diennakts laikā tas it kā nemanāmi, bet notiek. Un tā kā arī vīrietim dažu hormonu aktivitāte ir paaugstināta rīta laikā no pieciem līdz septiņiem, tad senos laikos, acīmredzot īstais brīdis, agri ceļoties, bija arī mīlestības apliecinājumiem pārī, un gandrīz jāpadomā, vai arī bērnu dzīvotspēja, prieks un dzīves mundrums dažkārt nav atkarīgs no šajā gadījumā svarīgo šūnu aktivitātes un možuma.

Vīrietis savu dzimumšūnu aktivitāti, pēc sena tautas ticējuma, var paaugstināt, lietojot ārstniecības augu ālanti, ko pazīst, kā labu prettārpu līdzekli, arī lieto bronhītu, epilepsijas un citu kaišu ārstēšanā. Šim augam piemīt spēja paaugstināt sēklas šķidruma dzīvotspēju, jo palielina to fermentu daudzumu, kas palīdz spermatozoīdiem būt ar lielāku dzīvotspēju, nokļūstot sievietes maksts skābajā vidē, tie it kā “iekonservējas” un spēj tur eksistēt ne vairs 3 dienas, bet pat nedēļu, tā palielinot apaugļošanās iespēju. Tāds vīrietis spētu iemantot arī skaistas sievietes atzinību!

No kādām sievietēm baidās vīrieši? Pēc presē lasītās informācijas, no valdonīgām un agresīvām, fiziski stiprām, pārāk inteliģentām, bet visvairāk no skaistām, jo ap 70% vīriešu atzīmē, ka skaista sieviete saistās ar izlaidību, nodevību un neuzticību.

Šķiet, problēma ir pašā vīrietī, jo viņš allaž salīdzina savu sievieti ar citām, bet jūtot citu vīriešu uzmanību pret savu sirdsdāmu, greizsirdība un sava spēka vērtējums salīdzinājumā ir tā vai citādi neizbēgams. Tas prasa sevis pilnveidošanu, bet, ko lai dara, vīrietis pēc dabas ir nedaudz slinks cīnītājs… dažreiz.

Skaista un, galvenais, laimīga sieviete blakus pārliecinātam vīrietim ir viņa spēka un vērtības mērs!

Dr. G. Kuklis