Protams, ka vīrietim gribas būt labam speciālistam mīlas jomā! Viens no testa jautājumiem , ko viņam varētu uzdot, ir – kādas smaržas sievieti uzbudina visvairāk?

Šis jautājums par laimi ir mazliet pētīts un pasaka priekšā stiprajam dzimumam, ka tas katrā ziņā neprasīs tērēt daudz naudas un nevajadzēs pirkt dārgas smaržas.

Izmēģinot un aptaujājot vairāk kā tūkstoti sieviešu ASV izrādījās, ka visvairāk viņas uzbudina saldenā, maigā un, kas patīkami, lētā bērnu pūdera smarža. Vai varētu būt klusa cerība, ka arī Latvijas sievietēm ir tāpat?

Un tikai viens aromāts – ledeņu un gurķa sajauktās smaržas – bija stiprākas pēc savas seksuālās iedarbības uz sievieti par bērnu pūderi.

Sieviete vienmēr vīrietim ir noslēpums, jo neiespējami uzzināt, kādas asociācijas izsauc viņās šīs smaržas.

Ar aromātiem ir gluži kā ar partneru vecumiem. Kurš būtu vislabākais variants? Uzskata, ka neviennozīmīgas un nevienādas ir attiecības, kur partneru vecumi atšķiras vairāk kā 15 gadi.

Tradicionāli optimālas uzskatītas tiek tās attiecības, kurās vīrietis ir 3-7 gadus vecāks par sievieti. Tā kā jaunieši lēnāk nobriest, tāpēc tāda gadu starpība nolīdzsvaro pāri, tajā pašā laikā starpība nav tik liela, un partneri ir vienas paaudzes pārstāvji, un viņiem ir vieglāk saprasties daudzās dzīves jomās.

Kur ir “atslēga” tam, ka jaunas meitenes izvēlas kā partneri kādu vecāku kungu, nevis savu vienaudzi?

Jaunietis 17-20 gados ir hiperseksuāls, taču meitenei patīk, ja viņš, izrādot savas jūtas, lēnām iekaro viņas uzmanību, lai arī maz vīrietim var vēl ko dot.

Mīlas spēlē jaunietim grūti “noturēt” ilgu un maigu priekšspēli, kamēr vīrietim tuvu un pēc 40 nepieciešams ilgāks laiks, lai uzbudinātos, kā jaunībā, tāpēc viņam mīlas spēle ilgāka, bet jaunai meitenei to arī ļoti vajag, jo arī viņai vajadzīgs laiks, lai noskaņotos mīlas aktam. Pie tam, šāds vīrietis ir pieredzējušāks, viņam rada lepnumu spēlēt “pioniera” jeb pirmatklājēja lomu, un to parasti viņi tēlo labi.

Vīrietis ar daudz jaunāku partneri pārdzīvo “otru jaunību”, sākas seksuālo spēju uzliesmojums, pēc kura neizbēgami seko kritums, pat lielāks, nekā vienaudžiem, kuriem tas viss notiek secīgi un vienmērīgi.

Tiesa, gadu starpība un mīlestība ir nosacīti salīdzināmi – dzīvē visādi gadās, taču gribas ticēt, ka visam uz šīs pasaules ir sava vieta un laiks.

Dr. G. Kuklis