Nākot pavasarim, daudzu sieviešu prātus aktīvi nodarbina doma, kā pēc iespējas labāk izskatīties strauji tuvojošās vasaras periodā.

Ziemas laikā lieki uzkrātie kilogrami liek par sevi manīt, bet cits jautājums- cik skaisti izskatās mūsu āda? Celulīts ir 80 % pasaules sieviešu problēma, turklāt šis “apelsīna miziņas” efekts novērojams ne tikai korpulentām dāmām, bet arī kalsnām sievietēm. Celulīts rodas nepareizas uztura lietošanas rezultātā, kas rada vielmaiņas traucējumus.

Lai cīnītos ar celulītu, to regulāri ir jākopj- jāapmeklē masieris vai arī mājas apstākļos jāveic pašmasāža- speciālu pretcelulīta krēmu noteiktām masējošām kustībām jāiemasē problemātiskajās zonās. Tā gan ir visai nogurdinoša nodarbe, piemēram, pēc smagas darba dienas, turklāt ne vienmēr ir informācija, kā pareizi veikt pašmasāžu. Masieris to dara profesionāli un pietiekami intensīvi, ilgi un pareizi, lai efekts pēc masāžas kursa būtu ievērojami manāms. Iedarbības pamatā ir sildīšanas efekts, tauku uzkrājumu un toksīnu “izvilkšana” un nogludināšana ar veltnīšu un ķīniešu banku palīdzību, kā arī asins un limfas cirkulācijas uzlabošana un dabīgās vielu maiņas atjaunošana. Masāžas kurss parasti ilgst no 10-12 reizēm, atkarībā no situācijas, celulīta daudzuma un sagaidāmā rezultāta. Masieri ieteicams apmeklēt 1 vai 2 reizes gadā, kā arī starp masāžas kursiem vajadzētu rūpēties par savu ādu un pāris reizes nedēļā iemasēt precelulīta krēmu, lai ilgstošāk saglabātu masāžas efektu.