Ikviens pieaudzis cilvēks vēlas, lai viņam būtu lieliskas intīmās attiecības ar savu partneri, kas sevī iekļauj veselīgas seksuālās attiecības. Bet, lai tādas iegūtu un sasniegtu, ir nepieciešama vairāku faktoru vienlaicīga esamība ne tikai uz kādu īsu brīdi, bet laikam līdzi ejoša, pastāvoša un mainīga.

Lai sasniegtu tādas seksuālās attiecības, kādas jūs vēlaties, jātver mirklis, lai ļautos tā burvībai un brīvībai. Pilnvērtīgām attiecībām viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem ir partneru savstarpējā uzticība, lai to iegūtu, vienam otrs ir jāiepazīst. Uzticība tāpat kā attiecības vispār nav pērkama vai pārdodama prece, bet veidojamas un attīstāmas laika gaitā. Tikai pēc savstarpējās uzticības iegūšanas diviem cilvēkiem iespējams uzplaukt arī savā seksuālajā dzīvē, kad varat atbrīvoties un ļauties viens otram pilnībā.

Lai piedzīvotu skaistu intīmo tuvību un izbaudītu prieku par to, jārod pareizā attieksme pret sev apkārt notiekošajām lietām, jāraida prom vainas apziņa, kautrība, personīgie nosodījumi un aizspriedumi, tomēr nevajadzētu arī pārkāpt savus principus, un, ja kaut kas jums pašiem šķiet nepieņemams vai absurds, tad to nevajadzētu ignorēt. Lai piedzīvotu visjaukākās izjūtas, tad jājūtas būt gatavam to darīt, nedomājot par ikdienas rūpēm un pienākumiem. Esiet kopā ar savu mīļoto cilvēku ne tikai fiziski, bet arī garīgi.

Lai attiecībās jūs varētu justies droši, jums savstarpēji ir jāpieskaņojas, jākomunicē un jāuzticas. Ir jāatveras pilnībā vienam pret otru un jāpārrunā savas jūtas. Jābūt iejūtīgam vienam pret otru, lai jūs abi ietu visu dzīvi kopā roku rokā, tas arī palīdzēs vieglāk ne tikai saprast savu tuvāko cilvēku, bet arī izjust viņu bez vārdiem un garām runām, izvairīties no pāri darījumiem un savstarpējām nesaskaņām.

Jūsu alkām pēc mīlestības un saskanīgām attiecībām ir jābūt apmierināmām un remdināmām, jo vēlme pēc tām var arī novīst un pazust. Kur gan pazūd sākotnējā kaisle? Vai romantika tiek aizvietota ar ikdienas sadzīves rūpēm, un kā tad nepazaudēt degsmi? Vērtīgi ir ieviest dažādus jauninājumus un nebijušas lietas savās attiecībās, kas dos jaunus satricinājumus smadzeņu ķīmiskajām vielām, liekot uzplaukt romantikai un mīlestībai. Lai attiecības iegūtu jaunu sparu, nav obligāti jāceļo kopā uz mežonīgajiem džungļiem. Palasiet kopīgi vakaros kādu grāmatu, apmeklējiet kādu izstādi vai vienkārši pastaigājiet kopā pa pludmali.

Ļoti svarīgi ir arī iemīlēt un pieņemt savu ķermeni ar viesiem tā trūkumiem un labajām lietām. Ja jutīsiet neapmierinātību ar savu izskatu, tas traucēs pilnībā atbrīvoties intīmām attiecībām. Nevar iegūt baudu seksuālu baudījumu, ja kautrējaties par savu ķermeni. Iemācieties patikt sev! Tas palīdzēs saprast, kas jūsu ķermenim liek justies labi, kā jūtas jūsu ķermenis, kad tam pieskaras mīļotais cilvēks.

Esot pilnīgi atbrīvojušies, ļaujieties piedzīvojumam! Vai kaut kas jūs attur no sevis un sava partnera tālākas izzināšanas? Tad atmetiet kauna sajūtu un apmulsumu, lai darītu to, ko vēlaties. Cilvēki guļamistabā bieži vien uzvedas pārāk nopietni. Padalieties savās fantāzijās un vēlmēs ar partneri, atklājiet veidu, kā tās var piepildīt. Priekšspēle un pēcspēle nebūt nav augstākais punkts attiecībās. Priekšspēle sākas jau aiz guļamistabas durvīm visas dienas garumā, un tai nebūt nav jābūt viscaur seksuālas dabas. Kaut vai kopīgi darot ikdienas darbus, tā var būt kā priekšspēle. Un nedrīkst aizmirst par savu mīļoto cilvēku pēc seksuālā akta, palieciet abi kopā, esot fiziski un emocionāli vienoti.

Savstarpējo attiecību virsotni patiesībā nemaz nav iespējams sasniegt, jo tā kāpj arvien augstāk līdz ar pāra attiecībām.

Lai izjustu attiecību burvību un savstarpēju harmoniju, cilvēkiem ir arī jāatpūšas no darba un ikdienas rutīnas, jo attiecības tomēr prasa enerģiju, kuru iegūstam atpūšoties un pareizi un pilnvērtīgi ēdot, kā arī guļot veselīgā naktsmierā.