Kas gan cilvēkam būtu nepieciešams, lai spētu allaž būt saprotošs un iecietīgs pret tiem, kuri līdzās? Varbūt, ka pietrūkst otra naba?

1877. gadā Ņūkāslā (Anglijā) piedzima dvīņi, kuriem bija katram pa divām nabas saitēm-ar vienu viņi bija saistīti ar māti, bet ar otru savā starpā. Tas tāds vienīgais gadījums, kas aprakstīts medicīnas vēsturē.

Kā vēsta nostāsti, abi brāļi visā savā mūžā ne reizi neesot sastrīdējušies, dzīvojuši ļoti draudzīgi.

Varbūt, ka mums katram tāda acīm neredzama saikne ir ar kādu cilvēku līdzās, un, ja viņu izdodas sastapt, tad ir sajūta, ka jau sen esam ļoti tuvu bijuši viens otram!

Tā ir tāda interesanta lieta – meklēt un atrast!

Vai vienmēr var ticēt tam, ko redzam?

Izrādās , ka arī krāsas, ko izvēlas cilvēks, par viņu var ko pastāstīt!

Sievietes, kuras krāso matus rudā krāsā, esot lielākas avantūristes un biežāk pārkāpjot uzticību partneru attiecībās, kā blondīnes, brunetes.

Uzskata, ka jaunā, spilgtā krāsa sievietei saistās ar jaunu mīlas piedzīvojumu, vai ilgām pēc tā. Viņa vēlas tikt pamanīta!

Interesanti būtu pavērot vīriešus, ja būtu rudas mašīnas, jo matus viņi krāso reti.

Lai sieviete vēlētos tuvību ar vīrieti, viņai ir labi jājūtas un jābūt labā noskaņojumā, bet vīrietim bieži tuvība ir vajadzīga, lai justos labi un būtu jaukā garastāvoklī. Tāda neliela atšķirība, kas ļauj dažreiz saprast lietu kārtību.

Arī to, ko vēsta kāds sens aforisms: “Viss cilvēka rokās, bet cilvēks sievietes rokās.”

Dr. G. Kuklis