Rūpes par veselību ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, jo tikai, esot veseli, mēs varam pilnvērtīgi strādāt un darboties. Savai veselībai ir jāseko līdz ik dienas, pasargājot sevi no saslimšanas. Tikai dažu vienkāršu ieteikumu ievērošana palīdzēs izvairīties no slimībām, kā arī uzlabos jūsu ārējo izskatu un pievilcību.

 • Kaut vai nelielu brīdi no savām ikdienas gaitām veltiet kādām fiziskajām aktivitātēm. Nav obligāti jādodas uz sporta zāli un jāpierāda visiem sava varēšana, kaut vai pusstundu ilga pastaiga svaigā gaisā labvēlīgi ietekmēs jūsu veselību un pašsajūtu.
 • Izvairīties no pusfabrikātu lietošanas ikdienas uzturā, nevajadzētu aizrauties arī ar produktiem, kas lielā daudzumā satur taukus, lai izvairītos no liekā svara rašanās un aptaukošanās. Turklāt, lietojot šāda vaida uzturu, palielinās aizcietējumu rašanās risks.
 • Dienas laikā izdzeriet vismaz 8 glāzes šķidruma – vislabākais ir tīrs ūdens. Šeit noteikti nedrīkst pieskaitīt kafiju un limonādes, jo tie patiesībā tieši pastiprina ūdens izvadi no organisma.
 • Ikdienas mazgāšanās procedūra ne tikai padarīs tīru jūsu ķermeni, bet arī palīdzēs atslābināties un atbrīvoties no ikdienas rūpēm. Īpaši labvēlīgi jūs ietekmēs vanna. Ķermeņa ieziešana ar kādu mitrinošu līdzekli pēc mazgāšanās radīs jums sajūtu, ka veicat kādas savam izskatam un pašsajūtai nepieciešamas un noderīgas darbības.
 • Neaizmirstiet iztīrīt zobus ne tikai ar zobu birstīti, bet arī ar zobu diegu. Tīri un veseli zobi ir skaista smaida priekšnoteikums. Tā kā ēdiena paliekas mutes dobumā var būt nepatīkamas elpas iemesls, tad šādā veidā iespējams arī iegūt svaigāku elpu.
 • Sekojiet līdzi savai stājai – piefiksējiet, kādā pozā jūs sēžat un stāvat, centieties saglabāt pareizu mugurkaula ieliekumu, iztaisnojiet muguru, lai izvairītos no nepatīkamām sekām, kad kļūsiet vecāks.
 • Katru dienu paveiciet kādu darbu, kas liks jums justies priecīgākam un laimīgāka, jo ar dzīvi apmierināts cilvēks ir veselāks.
 • Uzturā ikdienas lietojiet svaigus dārzeņus un augļus, tajos esošie vitamīni un minerālvielas labvēlīgi ietekmēs veselību, palielinās organisma aizsargspējas un stiprinās imunitāti.
 • Mēģiniet apzināties, cik ļoti nelabvēlīgi jūsu organismu ietekmē kaitīgie ieradumi – jūs taču kaitējat sev tik svarīgajai veselībai, turklāt šie kaitīgie ieradumi bojā ne tikai jūsu pašu, bet arī apkārtējo cilvēku veselību, no tiem cieš arī jūsu bērnu veselība!
 • Ikdienas kopiet savu ādu arī no ārpuses, lai tā ilgāk saglabātu veselīgu izskatu, tādējādi uzlabosies arī jūsu pašsajūta, ja no spoguļa pretī raudzīsies svaiga un moža nevis nogurusi un drūma seja!
 • Viens no labas veselības priekšnoteikumiem ir labs un veselīgs miegs, kas ilgst 6-8 stundas. Šajā laikā organisms atjaunojas, atpūšas un sagatavojas nākamās dienas slodzei. Mēģiniet veidot ieradumu iet gulēt apmēram vienā un tajā pašā laikā.