Medicīniskiem mērķiem izmanto āmuli, kas audzis uz šādiem saimniekkokiem: egles (Abies), kļavas (Acer), mandeles (Amygdalus), bērza (Betula), vilkābeles (Crataegus), oša (Fraxinus), ābeles (Malus), priedes (Pinus), papeles (Populus), ozola (Quercus), vītola (Salix), liepas (Tilia), gobas (Ulmus). Baltā āmuļa preparāti tiek gatavoti no visa auga. Tie iegūti ūdens ekstrakcijas ceļā, atsevišķiem preparātiem tiek izmantota fermentācija (pievienojot cukuru un specifiskas laktobaktēŗijas) un/ vai presēšanas metode. Atkarībā no saimniekkoka, ievākšanas laika un ekstrakcijas procedūras āmuļa aktīvo vielu sastāvs un bioloģiskās īpašības variē [6;10]. Rūpnieciski baltā āmuļa preparāti tiek ražoti ar nosaukumiem Iscador, Iscar, Iscucin, Helixor, Abnovaviscum, Isorel u.c. Katram preparātam ir daudzas modifikācijas, atkarībā no saimniekkoka, uz kura āmulis audzis – ozols, ābele, vilkābele, priede, bērzs, mandele, egle, liepa u.c.

Baltais āmulis tiek ievākts ekoloģiski tīrās vietās- tālu no vides piesārņojuma rūpnieciskiem avotiem un autoceļiem. Tiek ievākti tikai jauno augu stumbri ar zariem, lapām, ziediem, augļiem.

Baltā āmuļa ķīmiskais sastāvs variē atkarībā no sezonalitātes. Preparāts Iscador sastāv no ziemas un vasaras ekstraktu kompleksa, kurus savieno ar centrifugēšanas metodi. Injekciju šķīdumu gatavo, atšķaidot ekstraktu ar izotonisku nātrija hlorīda šķīdumu. Lieto sterilo filtrāciju, jo sterilizācija augstā temperatūrā nav pieļaujama aktīvo vielu nestabilitātes dēļ. Kvalitātes kontroles ietvaros nosaka preparāta ķīmisko sastāvu un veic mikrobioloģisko kontroli [6].

Preparāts Helixor tiek gatavots, atsevišķi ekstraģējot vasaras uz ziemas drogu, un atsevišķi ekstraģējot sievišķos un vīrišķos augus. Iegūst 5% ekstraktus. Tos apvieno, ņemot 3 daļas vasaras un 1 daļu ziemas ekstrakta. Izotonizēšanai un pH līmeņa nodrošināšanai pievieno nātrija hlorīdu un nātrija hidroksīdu. Mazākas koncentrācijas iegūšanai 5% ekstraktu atšķaida ar fizioloģisko šķīdumu. Izmanto sterilo filtrāciju. Preparātu pilda ampulās, lietojot inertu gāzi argonu, lai izslēgtu skābekļa klātbūtni [12].

Daļai preparātu Iscador ražošanas procesā iesaistīti potencēti metāli- sudrabs, varš, dzīvsudrabs, kas saskaņā ar antroposofiskās ārstēšanas metodi virza baltā āmuļa preparāta iedarbību uz konkrētu orgānu sistēmu [13].