Veselīgs dzīvesveids
Profilakse
Uzturs
Pašsajūta
Ķermeņa kopšana
Seksuālā veselība
Fiziskā aktivitāte
Kaitīgie ieradumi
Vide un ekoloģija
Jaunumi medicīnā
Tehnoloģijas
Medikamenti
Aktualitātes
Dzīvesstāsti
Aptiekas
Iestādes
Personības
Apdrošināšana
Lasīt rakstus
Pirmā palīdzība
Lasīt rakstus
Pacientu tiesības
Lasīt rakstus
Pasākumi
Lasīt rakstus
Slimības un stāvokļi
Mutes dobums
Āda
Kauli un locītavas
Muskuļi
Nervu sistēma (un smadzenes)
Maņu orgāni
Endokrīnā sistēma
Sirds-asinsvadu sistēma
Elpošanas orgānu sistēma
Gremošanas sistēma
Urīnorgānu sistēma
Dzimumorgānu sistēma
Infekcijas slimības
Iedzimtība
Imunitāte
Dzīves gājums
Diabēta pacienta rokasgrāmata
Kas ir cukura diabēts?
Cukura diabēta ārstēšana
Hipoglikēmija. Smaga cukura diabēta dekompensācija
Cukura diabēta vēlīnās komplikācijas
Akūtas infekciju slimības un citas slimības diabēta pacientiem
Psiholoģiskās problēmas diabēta pacientiem
Diabēta pacients ģimenē un sabiedrībā
Vitamīnu dārzs
Multivitamīni un minerālvielas
Acīm
Cilvēkiem ar diabētu
Matiem, nagiem, ādai
Imunitātei
Sirds un asinsvadu sistēmai
Locītavām un kauliem
Kauliem un zobiem
Nervu sistēmai
Antioksidanti
Grūtniecēm
Bērniem
Doctus diskusijas
   
Ieiet sistēmā
         
Sākums Raksti Medicīnas speciālistiem Kalendāri Medicīnas katalogi Jautājums aptiekāram Doctus Forums Kontakti
 
Kā iegūt žilbinošu smaidu Latvijā?
2007. gada 04. februāris
Kategorija: Jaunumi medicīnā > Tehnoloģijas
Smaids uzmundrina, smaids iedvesmo....Ir ļoti svarīgi visa mūža garumā saglabāt pievilcīgu smaidu, jo tas lielā mērā uzlabo cilvēka pašapziņu un veiksmi dažādās dzīves jomās. Sniegbalti zobi jau sen ir Holivudas zvaigžņu simbols. Tagad visā pasaulē to piedēvē arī veiksmīgiem cilvēkiem.
Amerikas Savienotajās Valstīs 99 % zobārstu saviem pacientiem piedāvā kādu no zobu balināšanu veidiem. Vēl nesen televīzijā varējām vērot šovu „Ekstrēmās Pārvērtības”, kur Dr.Bill Dorfman visiem saviem pacientiem veica zobu balināšanu ar ZOOM pirms tālākas rekonstrukcijas. Dr.Bill Dorfman ir arī kompānijas „Discus Dental” dibinātājs, kas ražo ZOOM. Arī Latvijā zobu balināšana kļūst arvien populārāka, bet līdz ar to rodas jautājumi: Vai zobi nekļūs trauslāki? Varbūt tas ir kaitīgi? Uz šiem un citiem jautājumiem kā uzlabot Jūsu smaidu atbildes sniedz kompānijas SIA „Medex Dental” valdes loceklis Dr.Mārtiņš Ozoliņš.
1) Kādēļ zobi ar laiku kļūst tumšāki
Ir vairāki iemesli. Visbiežāk tas ir no krāsojošu produktu lietošanas ,t.i. no kafijas, tējas, kolas, sarkanvīna u.t.t. Bet arī smēķēšana, vecums, tetraciklīna grupas antibiotiku lietošana, paaugstināta fluora koncentrācija var to veicināt.
2) Kuriem cilvēkiem drīkst balināt zobus?
Gandrīz visiem. Pēc pamatīgas zobu izmeklēšanas un sākotnējās krāsas noteikšanas jūsu zobārsts vai zobu higiēnists varēs aptuveni pateikt procedūras efektivitāti.
3) Vai balināšana ir droša?
Jā! Visā pasaulē pēdējo 15 gadu laikā veiktie pētījumi pierāda, ka balināšanas procedūra profesionāļu uzraudzībā ir absolūti droša. Pat vēl vairāk! Tā ir viena no drošākām un nekaitīgākām kosmētiskās stomatoloģijas procedūrām. No balināšanas iesaka atturēties bērniem, kuri jaunāki par 13 gadiem, grūtniecēm un barojošām māmiņām, jo ar šīm grupām nav veikti pastiprināti pētījumi.
4) Kas ir profesionālā zobu balināšanas metode?
Tā ir procedūra, ko var veikt tikai speciāli apmācīts zobārsts vai higiēnists. Pasaulē viena no populārākām profesionālajām zobu balināšanas sistēmām ir ”ZOOM” (zobārstniecības klīnikas, kuras piedāvā ZOOM balināšanas sistēmu skatīt tālāk tekstā).
5) Kā šī klīniskā balināšanas sistēma darbojas?
Speciālā „ZOOM!” gaismas lampa aktivē balinātāja sastāvā esošo ūdeņraža peroksīdu. Šādā reakcijā veidojas skābeklis un aktīvas peroksīda molekulas, kuras iekļūstot audos (emaljā un dentīnā) zoba struktūru neizmainot, sašķeļ pigmenta molekulas un tādejādi zobi kļūst baltāki.
6) Kuras zobārstniecības klīnikas piedāvā veikt zobu balināšanu ar ZOOM sistēmu?
Rīgā: SIA „ANLI” – 7240619; SIA „Zobārstniecības klīnika Akrībija” – 7282069; SIA”Veselības Centrs DMF” – 7211304; SIA „Ievas Šķerbickas zobārstniecības prakse” – 7626390; SIA „MD centra zobārstniecība” – 7275458; SIA „SonRe zobārstniecības centrs” – 7275533; SIA ”Iekšlietu ministrijas poliklīnika” – 26597670. Jelgavā: SIA „Astras zobārstniecība” – 3029446; Ventspilī: SIA ”Klīnika Zinta” - 3622244
7) Cik ilgi saglabājas balināšanas efekts?
Tas ir atkarīgs no tā, kā pacients rūpējas par saviem zobiem pēc balināšanas procedūras. Daudziem pacientiem efekts var saglabāties no 3 līdz pat 10 gadiem. Lai saglabātu rezultātu pēc iespējas ilgāk rekomendēju izvairīties no krāsvielu saturošiem dzērieniem un ēdieniem. Arī smēķēšana zobu balināšanai ir kontrindikācija, tas nozīmē, ka smēķētājiem ātrāk zobi kļūs tumšāki. Iesaku divreiz dienā tīrīt zobus ar profesionālo balinošo zobu pastu Supersmile, lietot zobu diegu un tīrīt zobus ar ultraskaņas zobu birsti Ultrasonex.
8) Ar ko ir īpaši „SUPERSMILE” balinošie līdzekļi?
Tie ir mutes kopšanas līdzekļi ar balinošu efektu. To sastāvā ir patentēta viela Calprox, kas ir kalcija peroksīds. Noteicošā balinošā sastāvdaļa Calprox ir iestrādāta formulā un aktivizējas tikai tad, kad nokļūst kontaktā ar siekalām. Tāpēc iesaku pievērst uzmanību sausajai tīrīšanas metodei lietojot SUPERSMILE zobu pastu. Supersmile efektīvi balina zobus un labāk uzturēs zobu krāsas toni pēc klīniskās balināšanas, tā pielietojama arī jūtīgiem zobiem, tā nekaitē mākslīgiem zobu kroņiem, uzlabos vispārējo mutes veselību un radīs ilgstošu svaigu elpu. Izmainītā zobu krāsa, ko radījusi tēja, kafija, sarkanvīns un tabaka pazūd jau trijās sausās tīrīšanas reizēs.
9) Kas ir „ULTRASONEX” zobu birste?
Tā ir pirmā un vienīgā elektriskā zobu birste, kas darbojas uz ultraskaņas principa. Zobu tīrīšanas laikā ultraskaņa iedarbojas mehāniski (ar gaisa vibrācijām) uz baktēriju kolonām, tās saraujot un pēc tīrīšanas ar ULTRASONEX tās ir viegli izskalojamas. Ar ultraskaņas efekta palīdzību Jūs iztīrīsiet baktērijas pat līdz 5mm zem smaganas, ko nevar izdarīt ar parastu zobu birsti, tādējādi samazinot kariesa risku, smaganu asiņošanu un gingivītu.
10) Cik populāra ir zobu balināšana pasaulē?
Vairāk nekā jūs spējat iedomāties. Civilizētās pasaules valstīs to dara miljoniem cilvēku. Žilbinošs smaids - tā ir jūsu vizītkarte vienmēr un visur. Tādus cilvēkus zemapziņā uztveram kā veiksmīgus, uzticamus, veselīgus un pievilcīgus.
Smaidiet biežāk!!!
 
Sīkāka informācija par produktiem un, kur tos iegādāties skatieties:
0 komentāri Vērtējums: Skatīts: 2827
Vārds:
Anonīms
Komentārs:
Lasīt komentārus
Vēl par šo tēmu lasiet:
 
Kaulu veselība

Komentētākie raksti

© iAptieka, 2019. Lapas lietošanas noteikumi. Reklāmas iespējas. Kontakti.
RSS ziņas: Raksti. Īsās ziņas. Wap: iAptieka.
Izstrādātājs: